Dream’in size sunduğu faydalar

Dream’in size sunduğu faydalar

Daha ayrıntılı ses
DREAM işitme cihazlarında önemli olan ayrıntılıdır. Çok daha zengin ve yumuşatılmış sesi sayesinde çevrenizdeki tüm dünyanın ayrıntılarını keşfedin. Futbol maçı sırasında kalabalığın tezahüratları veya sinema izlerken oluşan ani ses değişiklikleri gibi yüksek şiddetteki seslerde bile işitme rahatlığınız bozulmaz.
   
Daha fazla kelime ve daha berrak konuşma
İnsan sesinin özelliklerini koruyan teknolojisi sayesinde karşılıklı sohbetlerden hep keyif alacaksınız. Kalabalık restorandan gürültülü bir konsere kadar tüm işitme ortamlarında DREAM gürültüyü azaltarak konuşmaları kolaylıkla takip etmenizi sağlar.
   
Kendi internet siteniz
DREAM sizin işitme kaybınız ve sizin işitme cihazınıza özel tüm bilgileri içeren internet sitenize ulaşmanızı da sağlar. Bu sitede odyogramınız, programlar ve işlevler, işitme cihazınızın modeline uygun bakım ipuçları ve önerileri, öğretici videolar ve diğer işitme cihazı kullanıcılarının deneyimleri bulunur.
   
Tinnitus tedavisi
DREAM işitme cihazlarında tinnitus tedavisinde yararlı olduğu kanıtlanmış rahatlatıcı tonlar içeren Kişiye Özel Zen programı bulunur. Bu program işitme sağlığı uzmanı tarafından ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir. 
 
Yüksek frekanslı sesleri işitin
DREAM ile kuş sesleri veya konuşma gibi yüksek frekanslı sesler kolaylıkla işitebileceğiniz bölgelere otomatik olarak kaydırılır. 
 
TV izleme, müzik dinleme ve cep telefonuyla konuşmanızı keyifle yapın
DREAM işitme cihazları DEX yardımcı cihazlarına bağlanarak yankı olmaksızın televizyon izleme, müzik dinleme ve telefon konuşmalarınızı yapabilirsiniz – hem de tümü kablosuz olarak. FM akışımlarına kolaylıkla bağlanabilir ve doğrudan işitme cihazlarına aktarılan kristal netliğinde ses ile ev telefonunuzla rahatlıkla konuşabilirsiniz. 

Daha az pil değiştirme
New power saving technology in DREAM gives you around 20 percent more battery lifetime, even when streaming. This means that you can use DREAM for longer and you don´t have to change your batteries as often. 
   
Her kişiye uygun bir işitme cihazı modeli
DREAM ailesinde iki Kulak-içi ve yeni DREAM FASHION da dahil olmak üzere beş Kulak-arkası modeli bulunmaktadır. Sizin işitme kaybınıza en uygun işitme cihazını yetkili satıcınız ile seçebilirsiniz.